Urolog: močová inkontinence u žen je nebezpečná patologie. Dnes se však s ní jednoduše vypořádáte doma.

v 02:28

Podle statistik jsou močová inkontinence a únik moči diagnostikovány u 72% žen starších 50 let (37% u žen starších 30 let). Nejnebezpečnější věcí u této patologie je to, že se to časem nezlepší - naopak, bude to častější, což znamená, že mokrých skvrn na oděvu bude přibývat a nepříjemný zápach se jen zintenzivní.

Používáním moderních přípravků se však této patologie snadno zbavíte. O tom, jaké moderní metody léčby ženské inkontinence jsou k dispozici, nám poví urologický specialista, oceˇovaný lékař a vědec, řádný člen akademie věd, profesor, vedoucí urologického oddělení Lékařské univerzity David Mlynář.

Dr. Mlynář - urologem, který je pravidelně zván na přední výzkumné ústavy a kliniky v Evropě a USA.

- Pane doktore, jak nebezpečná je močová inkontinence pro krásnějšíí polovinu lidstva?

Ve skutečnosti si mnoho žen ani neuvědomuje, že se jedná o nemoc a podceňuje její důsledky. Mnohé doufají, že v průběhu času to zmizí samo o sobě, ale nikdy to nezmizí. Inkontinence může zničit celý život - díky úniku moči a neustálému zápachu má žena komplexy a napjaté vztahy s ostatními. Mimochodem, není to úplně bez důvodu - lidé, kteří cítí moč, se vám obvykle vyhýbají. Tento zápach je pro lidi nepříjemný.

Hlavním nebezpečím této patologie je však to, že se ve vlhkém a teplém prostředí rychle šíří patogenní mikroflóra, která proniká do pochvy a usazuje se na sliznici.

Podle statistik se u ženy po 1-2 měsících pravidelného „úniku“ rozvine dysbakterióza ve vagíně, po 3–4 měsících chronická kolpitida nebo vaginitida. Asi po roce se u žen, které trpí močovou inkontinencí (a nedostaly odpovídající léčbu), diagnostikují benigní novotvary. Cysty se navíc objevují ve velkém počtu. K tomu přispívá nezdravá mikroflóra. V každém okamžiku se takové formace mohou stát maligními, a to znamená rakovinu a smrt.

Pokud není spontánní únik moči léčen, bude to mít za následek, že močový měchýř přestane úplně držet moč a budeme se muset uchýlit se ke katetrizaci. Tento postup zahrnuje zavedení katétru do močového měchýře, který je připojen k sáčku na moč, zavěšenému na noze, a to je už je zásadní postižení.

Ve skutečnosti žena, která bojuje s úniky moči jen pomocí inkontinenčních vložek (nebo vůbec nebojuje), žije s časovanou bombou. A upřímně nechápu, proč to ženy dělají. Nyní existují poměrně účinné metody léčby inkontinence moči. Po 2-3 týdnech můžete na tento problém navždy zapomenout.

- Mluvíte o chirurgických metodách?

- Samozřejmě ne. Navíc chci od takových operací odradit úplně každého. Včetně laserové metody. Navzdory vysoké rychlosti provedení (což kliniky a nepoctiví lékaři, kteří touží po penězích, rádi vyzdvihují), mají tyto operace mnoho negativních důsledků pro zdraví ženy, protože vedou ke zadržování moči již uvnitř těla, a to hrozí rozvojem stejných cyst. Hlavním mínusem chirurgického zákroku je však stále to, že jde v podstatě pouze o kosmetické řešení problému - řešíme důsledky nemoci, nikoli její příčiny.

Protože důvod zůstává, problém se znovu objeví v budoucnosti. A to velmi rychle, jen za 1-2 roky.

Pokud se chcete jednou provždy zbavit močové inkontinence, musí být odstraněna prvotní příčina a tou je špatné fungování slinivky břišní. Kvůli endokrinním poruchám je tělo nasyceno glukózou a škodlivými produkty glykolýzy (proces oxidace glukózy slinivkou břišní). Tyto látky, které se nacházejí ve velkém množství v moči, „vyplavují“ vápník a hořčík, které zajišťují pružnost svalů. Výsledkem je, že svaly oslabují a přestávají zadržovat moč.

Ztráta pružnosti svalů v důsledku vyplavování živin je hlavním důvodem úniku moči. Nejprve se objevují úniky při kašlání nebo kýchání, pak se objevují nepřetržitě.

Během operací se provádí obnovení svalového napětí, ale vápník a hořčík jsou i nadále vymývány. To vede k opětovnému výskytu problému. Proto jsme na naší klinice přestali doporučovat chirurgickou léčbu pro inkontinenci.

- Co byste nyní doporučovali k léčbě močové inkontinence?

- Existuje velmi dobrý evropský přípravek s názvem Detonic. Je navržen speciálně pro odstranění tohoto onemocnění a vykazuje jednoduše fenomenální účinnost. Pomáhá téměř každému!

Přípravek má 3 důležité účinky. Za prvé, normalizuje pankreas. Za druhé, čistí tělní tekutinu od produktů glukózy a zbytkové glykolýzy. Zatřetí obnovuje stěny a svaly močového měchýře. To znamená, že poskytuje celý soubor nezbytných účinků.

Zároveň úniky samy zmizí velmi rychle. Den po začátku užívání Detonic bude vaše prádlo suché. K úplnému odstranění nemoc, normalizaci slinivky a posílení svalů pánevního dna a močového měchýře zpravidla stačí užívat přípravek pouze 14 dní. Ve vzácných případech může být zapotřebí o něco delší doba.

Přípravek je nový a velmi účinný - vyvinutýá ve Švýcarsku. Na jeho tvorbě se podíleli nejlepší světoví vědci.

Detonic lze také použít pro inkontinenci stolice (zpravidla k této patologii dochází u starších osob).

- Je to přípravek na předpis? Abyste ho mohli začít brát, musíte jít k urologovi?

- Celá přitažlivost Detonic spočívá v tom, že ho lze užívat doma. Každý ví, že ženy (stejně jako muži) moc nespěchají, aby konzultovaly lékaře s tak choulostivým problémem. To je ostudné a nepříjemný. S Detonic nikam nemusíte!

Detonic se prodává bez receptu. Jedná se o zcela přírodní přípravek sestávající výhradně z výtažků z léčivých rostlin. Obsahuje výtažky z bylin, jako je třezalka tečkovaná, šalvěj, řebříček, medvědice, lékořice a mnoho dalších. Celkem asi 40 extraktů.

Vzhledem k tomu, že přípravek neobsahuje žádné chemické lásky, lze ho bezpečně užívat. To znamená, že je ideální pro domácí použití.

Kromě hlavních účinků má Detonic řadu dalších:

 • Zmírňuje záněty
 • Zabraňuje infekcím močových cest
 • Urychluje a usnadňuje močení
 • Pomáhá řešit kvasinkovou infekci a cystitidu.
 • Zvyšuje imunitu organismu
 • Zlepšuje krevní oběh v pánevních orgánech
 • Poskytuje tělu velké množství vitamínů a minerálů

- Pane doktore, kolik stojí tento přípravek a v jakých lékárnách ho lze koupit?

- Přípravek bohužel není dostupný v lékárnách. Pokud vím, výrobce a lékárenské řetězce se nemohly dohodnout na podmínkách jeho prodeje. Vzhledem k tomu, že přípravek je účinný a tím pádem by se hůře prodávaly ostatní prostředky k normalizaci močení, lékárny na něj chtěly uvalit vysoké marže, ale výrobce s tím nesouhlasil. Detonic proto není v lékárnách k prodeji. Lze ho však objednat se slevou na našem webu !

Detonic je docela drahý přípravek - jeho obvyklá cena je poměrně vysoká, ale podařilo se nám získat podporu finanční a koupit velké množství tohoto přípravku, což dalo ženám možnost získat Detonic s 50% SLEVOU! Chcete-li Proto zkuste štěstí kliknutím na ROZTOČIT na konci tohoto článku.

Akce potrvá pouze do (včetně).

To znamená, že před tímto datem musíte objednat na našem webu . Doporučuji to všem ženám, které trpí močovou inkontinencí. Po několika týdnech užívání Detonic si na tento problém již ani nevzpomenete.

Mimochodem, a znovu o účinnosti přípravku. Nyní na webu provádíme průzkum mezi zákazníky, kteří vyzkoušeli Detonic. Průzkumu se již zúčastnilo více než 2 000 žen. Jedinou otázkou je: „Pomohl vám Detonic zbavit se močové inkontinence?“

Výsledky ankety:

 • Ano, problém je zcela vyřešen - 96,7% respondentů
 • Částečně pomohl, znatelně se zlepšil, ale problém zůstal - 2,6% respondentů
 • Nepomohl vůbec - 0,3% respondentů
 • Nevím - 0,4% respondentů

Jak vidíte, Detonic pomáhá téměř každému!

- Pane doktore, moc vám děkuji za rozhovor. Chcete něco vzkázat čtenářům?

- Přeji vám zdraví. Jakouákoli patologie je mnohem jednodušší léčit v počátečních fázích. Včetně močové inkontinence! Buďte zdraví!

Blahopřejeme!

Získáte 50% slevu na nákup Detonic!

Ok

Komentáře:

Marie

Díky za doporučení. Mám štěstí! Vytočila jsem si 50% slevu! Detonic si objednáte za pouhých ! Už jsem o něm slyšela spoustu dobrých věcí. Ale nemohla jsem ho najít v lékárnách. Teď chápu proč.

Nikola

Přípravek je opravdu velmi dobrý. Inkontinenci jsem měla téměř rok. Objevila se po třetím těhotenství. Vyzkoušela jsem mnoho konzervativních metod léčby. Pomohl až Detonic. Nyní je vše v pořádku. Doporučuji všem.

Jana

Je mi teprve 20 let a často jsem trpěla únikem moči. Po 8 večer jsem nic nepila. Před spaním jsem chodil na záchod, ale stejně jsem do rána měla mokré prostěradlo. Před přítelem mi to bylo strašně trapné,ale on to naštěstí chápal. Snažila jsem se to léčit, ale bezvýsledně. Asi před 2 měsíci mi doktor volal sám od sebe a řekl, že existuje přípravek, který mi může pomoci. A pomohlo to, teď nemám úniky moči vůbec. Inkontinence je úplně pryč.

Lenka

Nezkoušela jsem to sama na sobě, ale kamarádky příbuzná trpěla únikem moči. Stalo se jí to po menopauze. Prý také užívala Detonic a také jí pomohl.

Olga

Říká se, že ženy b neměly zvedat těžší břemena než než 3 kg. Celý život taháme tašky a pak trpíme inkontinencí. Můj manžel mě kvůli tomu opustil! Kvůli nějaké mladé holce!

Natálie Jankovská

Doktor mi řekl, že mám trénovat svaly pánevníího dna. Cvičila jsem a trochu se to zlepšilo. Ale stále byly úniky a byla jsem cítit močí. A nakonec mi pomohl Detonic. Je to velmi dobrý přípravek.

Marie

Děkuji, musím si to objednat. Zase jste mi dali naději.

Adéla

Také slabé svaly v močovém měchýři. Když mám kašel, často trpím inkontinencí. Ne moc, ale dost na to, aby mi proteklo prádlo. Zkusím Detonic. Ta akce je skvělá.

Klára

Použili jsme tento přípravek k odstranění močové inkontinence u mé babičky!!! Je jí 75 let. Cítila nutkání na močení, ale neměla čas dojít na záchod. Předtím brala jiné léky, ale nepomohly. Na radu přátel jsme vyzkoušeli Detonic. Problém je pryč

Zuzana Vojtová

O té operaci je pravda. Kolegyni je 56 let. V loňském roce měa operaci kvůli inkontinenci moči. Vydrželo to 10 měsíců a pak začala tepět únikem moči znovu. Navíc po samotné operaci se zotavovala hodně dlouhou dobu.

Věra

Inkontinence se objevila po porodu syna a sama od sebe nezmizela. Trvalo to skoro rok. Pravda, ne vždy to bylo tak hrozné, ale s kýchnutím jsem si únikem moči mohla být jistá. Před 2 měsíci jsem se dozvěděal o Detonic. Rozhodla jsem se objednat. Pomohlo to. Inkontinence je pryč a i celkově se cítím lépe.Pánevní svaly mám pevnější než ocel.

Anna Kottová

Děkuji! Doktor řekl, že zbývá už jen velmi málo balení přípravku. Naštěstí se mi ještě podařilo si objednat.

Petra

To je vážně něco! Detonic mi také pomohl! Odstranil problém, kterým jsem trpěla několik let !! Díky moc za tento článek! Trvalo to jen 14 dní a takový výsledek. Evropští vědci jsou nejlepší !!

Veronika Ilková

Díky!!!

Objednejte si Detonic